Copywriting medyczny - moje usługi

Copywriting medyczny - teksty medyczne na blogi

Napiszę dla Ciebie lub Twojej firmy medyczne artykuły blogowe o dowolnej objętości. Chętnie zrealizuję wymyślone już tematy, jak i zaproponuję własne.

Lubię długoterminowe współprace, więc możemy z wyprzedzeniem ustalić grafik oddania artykułów medycznych. Doskonale wiem, że nieterminowy copywriter medyczny potrafi zapoczątkować kaskadę opóźnień, dlatego realnie oceniam terminy realizacji. Jeśli trochę musisz poczekać na tekst, to oznacza jedno: nie chcę obiecać czegoś, czego nie zrealizuję na czas.

Teksty medyczne na blogi tworzę na podstawie literatury. Język i styl zawsze dostosowuję do odbiorcy. Nie musisz się bać, że naszpikuję treści terminologią medyczną, gdy można to wszystko wyrazić znacznie prościej. Potrzebujesz rzetelnego artykułu medycznego napisanego ludzkim językiem? Dla mnie to nie jest problem - taki copywriting medyczny to moja specjalność.

Możesz na mnie liczyć również jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie doboru słów kluczowych czy zaplanowania tematów publikacji. Trafiasz na tę stronę dzięki moim samodzielnym działaniom związanym z pozycjonowaniem.

Cena: od 65 zł brutto / 1000 zzs.

 

Copywriting medyczny - specjalistyczne artykuły medyczne

Potrzebujesz medycznych artykułów specjalistycznych? Świetnie, to moje ulubione typy tekstów. Tworzę je na podstawie aktualnych danych i badań naukowych. Korzystam zarówno z publikacji w języku polskim, jak i tych anglojęzycznych. Opracowania często pochodzą z płatnych baz, do których regularnie wykupuję dostęp. Dzięki temu otrzymujesz porządny tekst, uwzględniający nowe dane czy wyniki badań.

Specjalistyczne artykuły medyczne zawsze udostępniam z pełną bibliografią. Do tego typu tekstów zaliczam również artykuły medyczne na blogi, które są opatrzone opisami bibliograficznymi.

Cena: od 90 zł brutto / 1000 zzs.

 

Artykuły eksperckie — dietetyka

W zawodzie dietetyka sprawdzam się od ponad 7 lat. Moje doświadczenie obejmuje m.in. pracę w charakterze edukatora, wykładowcy, dietetyka w cateringu dietetycznym. Współtworzyłam także Wielkopolskie Centrum Zaburzeń Jedzenia, pracując z osobami dotkniętymi zaburzeniami odżywiania. Moje artykuły eksperckie pojawiały się w prasie branżowej (czasopismo Współczesna Dietetyka). Wielokrotnie występowałam na konferencjach w roli prelegenta
oraz warsztatowca (Psychika a Dietetyka, Rozmiar w Umyśle, Ciało, ciału, ciałem, Ogólnopolska Konferencja Medycyna Sportowa). Prowadziłam warsztaty dla Deloitte czy grupy Night Runners. Tworzę oraz prowadzę autorskie szkolenia dotyczące zaburzeń odżywiania i diety roślinnej.

Jak widać sprawnie łączę rolę copywritera medycznego z pracą dietetyka. Służę moim doświadczeniem, o którym tu celowo wspominam, by stworzyć dla Ciebie aktualne i nieoderwane od rzeczywistości treści dietetyczne.

Artykuły eksperckie z zakresu dietetyki również mogę zoptymalizować pod SEO. Podpisuję je swoim imieniem i nazwiskiem.

Cena: od 150 zł brutto / 1000 zzs.

 

Konsultacje merytoryczne, mailing, inne materiały edukacyjne

Potrzebujesz mojej pomocy przy innych treściach niż te, które wymieniłam na stronie? Daj znać, jeśli tylko mam doświadczenie w takim zakresie i czuję się na siłach, na pewno wspólnie ustalimy satysfakcjonujące rozwiązania. Tak, czasem odmawiam - dobry copywriter medyczny wie, gdzie kończą się jego możliwości czy umiejętności. Nie chcę odwalać fuszerki, dlatego gram w otwarte karty. W takich sytuacjach proponuję alternatywne rozwiązanie lub polecam kogoś zaufanego.

Jako copywriter medyczny z wykształceniem dietetycznym obok tekstów wykonuję także dodatkowe usługi, takie jak tworzenie:

  • przepisów z wyliczonymi wartościami odżywczymi
  • opisów i oznaczeń alergenów
  • przykładowych planów żywieniowych czy schematów żywienia

Takie elementy mogą znacząco wzbogacić Twoje treści - zarówno te blogowe, jak i wysoce specjalistyczne.

Cena: wycena indywidualna

Więcej informacji dotyczących mojej działalności dietetycznej znajdziesz tutaj