Agnieszka Falborska - copywriter medyczny

Dietetyk, wykładowca, pedagog, copywriter medyczny

copywriter medyczny - Agnieszka Falborska

 

 

Jestem magistrem dietetyki, wykładowcą akademickim, edukatorem, SEO copywriterem medycznym. Studia magisterskie oraz podyplomowe ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Właśnie dzięki tym solidnym podstawom sprawnie filtruję dostępne informacje i odsiewam fake newsy od rzetelnych danych, co jest moim wyróżnikiem w copywritingu medycznym.

Kilka lat temu rozpoczęłam przygodę z tworzeniem artykułów branżowych. Jako copywriter medyczny współpracowałam z kilkoma znanymi w Polsce agencjami marketingowymi oraz świetnymi specjalistami od content marketingu i pozycjonowania - to dzięki nim poznałam tajniki SEO copywritingu medycznego.

W tym czasie nauczyłam się, jak pisać, by nie tylko zadowolić czytelników, ale też przyczynić się do lepszej widoczności strony w sieci. Takie zoptymalizowane i atrakcyjne dla użytkownika artykuły medyczny tworzę dla moich klientów.

Jako dietetyk często obalam mity żywieniowe. Niska jakość treści medycznych w internecie przyczynia się do ich ciągłego powstawania. Nie mam magicznej różdżki, która sprawi, że one znikną. Będąc copywriterem medycznym mogę za to pisać solidne i merytoryczne teksty medyczne zoptymalizowane pod SEO, by również te wartościowe publikacje trafiały do szerokiego grona odbiorców.

Właśnie dlatego postawiłam na copywriting medyczny, który nie tylko stał się trzonem mojego biznesu, ale także przynosi mi sporo zawodowej satysfakcji.

Po godzinach biegam, a owocem moich doświadczeń dietetyka i biegacza-amatora jest strona o żywieniu biegacza.