Agnieszka Falborska - copywriter medyczny

Dietetyk, wykładowca, pedagog

copywriter medyczny - Agnieszka Falborska

 

 

Jestem magistrem dietetyki, wykładowcą akademickim, edukatorem. Studia magisterskie oraz podyplomowe ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Właśnie dzięki tym solidnym podstawom sprawnie filtruję dostępne informacje i odsiewam fake newsy od rzetelnych danych.

Kilka lat temu rozpoczęłam przygodę z tworzeniem artykułów branżowych. Jako copywriter medyczny współpracowałam z kilkoma znanymi w Polsce agencjami marketingowymi oraz świetnymi specjalistami od content marketingu i pozycjonowania - to dzięki nim poznałam tajniki SEO copywritingu.

W tym czasie nauczyłam się, jak pisać, by nie tylko zadowolić czytelników, ale też przyczynić się do lepszej widoczności strony w sieci. Takie zoptymalizowane i atrakcyjne dla użytkownika artykuły tworzę dla moich klientów. 

Jako dietetyk często obalam mity żywieniowe. Niska jakość treści medycznych w internecie przyczynia się do ich ciągłego powstawania. Nie mam magicznej różdżki, która sprawi, że one znikną. Za to będąc copywriterem medycznym mogę pisać solidne i merytoryczne teksty medyczne, by również te wartościowe publikacje trafiały do szerokiego grona odbiorców.