Copywriting medyczny - moje usługi

Teksty medyczne na blogi

Napiszę dla Ciebie lub Twojej firmy medyczne artykuły blogowe o dowolnej objętości. Chętnie zrealizuję wymyślone już tematy, jak i zaproponuję własne. Lubię długoterminowe współprace, więc możemy z wyprzedzeniem ustalić grafik oddania artykułów medycznych. Doskonale wiem, że nieterminowy copywriter medyczny potrafi zapoczątkować kaskadę opóźnień, dlatego realnie oceniam terminy realizacji. Jeśli trochę musisz poczekać na tekst, to oznacza jedno: nie chcę obiecać czegoś, czego nie zrealizuję na czas. Teksty medyczne na blogi tworzę na podstawie literatury. Język i styl zawsze dostosowuję do odbiorcy. Nie musisz się bać, że naszpikuję treści terminologią medyczną, gdy można to wszystko napisać znacznie prościej. Potrzebujesz artykułu medycznego z bibliografią? Dla mnie to nie jest problem.

Cena: od 55 zł brutto / 1000 zzs.

 

Specjalistyczne artykuły medyczne

Potrzebujesz medycznych artykułów specjalistycznych? Świetnie, to moje ulubione typy tekstów. Tworzę je na podstawie aktualnych danych i badań naukowych. Korzystam zarówno z publikacji w języku polskim, jak i tych anglojęzycznych. Opracowania często pochodzą z płatnych baz, do których regularnie wykupuję dostęp. Dzięki temu otrzymujesz porządny tekst, uwzględniający nowe dane czy wyniki badań. Specjalistyczne artykuły medyczne zawsze udostępniam z pełną bibliografią.

Cena: od 80 zł brutto / 1000 zzs.

 

Artykuły eksperckie — dietetyka

W zawodzie dietetyka sprawdzam się od ponad 7 lat. Moje doświadczenie obejmuje m.in. pracę w charakterze edukatora, wykładowcy, dietetyka w cateringu dietetycznym. Współtworzyłam Wielkopolskie Centrum Zaburzeń Jedzenia. Moje artykuły eksperckie pojawiały się w prasie branżowej (w czasopiśmie Współczesna Dietetyka). Wielokrotnie występowałam na konferencjach w roli prelegenta
oraz warsztatowca (Psychika a Dietetyka, Rozmiar w Umyśle, Ciało, ciału, ciałem, Ogólnopolska Konferencja Medycyna Sportowa). Prowadziłam warsztaty dla Deloitte czy grupy Night Runners. Tworzę oraz prowadzę autorskie szkolenia dotyczące zaburzeń odżywiania i diety roślinnej. Jak widać sprawnie łączę rolę copywritera medycznego z pracą dietetyka. Artykuły eksperckie z zakresu dietetyki również mogę zoptymalizować pod SEO.

Cena: od 150 zł brutto / 1000 zzs.

 

Konsultacje merytoryczne, mailing, inne materiały edukacyjne

Potrzebujesz mojej pomocy przy innych treściach niż te, które wymieniłam na stronie? Daj znać, jeśli tylko mam doświadczenie w takim zakresie i czuję się na siłach, na pewno wspólnie ustalimy satysfakcjonujące rozwiązania. Tak, czasem odmawiam - dobry copywriter medyczny wie, gdzie kończą się jego możliwości czy umiejętności. W takich sytuacjach proponuję alternatywne rozwiązanie lub polecam kogoś zaufanego.

Cena: wycena indywidualna