Copywriting medyczny - moje usługi

Teksty medyczne na blogi

Napiszę dla Ciebie lub Twojej firmy medyczne artykuły blogowe o dowolnej objętości. Chętnie zrealizuję wymyślone już tematy, jak i zaproponuje własne. Lubię długoterminowe współprace, dlatego możemy ustalić z wyprzedzeniem grafik oddania artykułów medycznych. Doskonale wiem, że nieterminowy copywriter staje się tym elementem, który zapoczątkowuje kaskadę opóźnień, dlatego realnie oceniam terminy realizacji. Jeśli trochę musisz poczekać na tekst, to oznacza jedno: nie chcę Ci obiecać czegoś, czego nie jestem w stanie zrealizować. Teksty medyczne na blogi tworzę na podstawie literatury. Język i styl zawsze dostosowuję do odbiorcy. Nie musisz się bać, że naszpikuję treści terminologią medyczną, gdy można to wszystko napisać znacznie prościej. Potrzebujesz artykułu medycznego z bibliografią? Dla mnie to nie jest problem.

Cena: od 50 zł brutto / 1000 zzs.

 

Specjalistyczne artykuły medyczne

Potrzebujesz medycznych artykułów specjalistycznych? Świetnie, to jeden z moich ulubionych typów tekstów. Tworzę je na podstawie aktualnych danych i badań naukowych. Korzystam zarówno z publikacji w języku polskim, jak i tych anglojęzycznych. Te opracowania często pochodzą z płatnych baz, do których regularnie wykupuję dostęp. Dzięki otrzymujesz temu dostajesz dokładnie omówiony tekst, uwzględniający nowe dane czy wyniki badań. Specjalistyczne artykuły medyczne zawsze udostępniam z pełną bibliografią.

Cena: od 80 zł brutto / 1000 zzs.

 

Artykuły eksperckie — dietetyka

W zawodzie dietetyka sprawdzam się od ponad 7 lat. Nie jestem wyłącznie teoretykiem. Moje doświadczenie obejmuje m.in. pracę w charakterze edukatora, wykładowcy, dietetyka w cateringu dietetycznym. Współtworzyłam także Wielkopolskie Centrum Zaburzeń Jedzenia. Moje artykuły eksperckie pojawiały się w prasie branżowej (czasopismo Współczesna Dietetyka). Wielokrotnie występowałam na konferencjach w roli prelegenta
oraz warsztatowca (Psychika a Dietetyka, Rozmiar w Umyśle, Ciało, ciału, ciałem, Ogólnopolska Konferencja Medycyna Sportowa). Tworzę oraz prowadzę autorskie szkolenia dotyczące zaburzeń odżywiania i diety roślinnej. Artykuły eksperckie z zakresu dietetyki również mogę zoptymalizować pod SEO.

Cena: od 150 zł brutto / 1000 zzs.

 

Konsultacje merytoryczne, mailing, inne materiały edukacyjne

Potrzebujesz mojej pomocy przy innych treściach niż te, które wymieniłam na stronie? Daj znać, jeśli tylko mam doświadczenie w takim zakresie i czuję się na siłach, na pewno wspólnie ustalimy satysfakcjonujące rozwiązania. Tak, czasem odmawiam. W takich sytuacjach proponuję alternatywne rozwiązanie lub polecam kogoś zaufanego.

Cena: wycena indywidualna